Інновації надають дедалі більшого впливу ефективність організацій, дохідність різних галузей, добробут і процвітання країн. Менеджери повинні розуміти інноваційні процеси та вміти керувати ними.

Курс «Системне управління інноваціями» навчить Вас вибирати відповідні інновації, аналізувати свою компанію з метою оцінки необхідності їх впровадження. Він спрямований на підтримку/формування/посилення конкурентних стратегій організацій за рахунок відбудови від конкурентів на основі управлінських та продуктових інновацій.

Призначений

  • власникам компаній, які планують або реалізують інноваційний шлях розвитку своєї компанії
  • топ-менеджерам, які використовують сучасні підходи комплексного проектування, розробки та впровадження нової продукції
  • функціональним менеджерам, які беруть участь у реалізації інноваційних проектів на сучасних підприємствах
  • керівникам напрямків чи підрозділів, відповідальних за впровадження інновацій

Курс буде цікавий для всіх, хто зацікавлений в управлінні інноваціями у найрізноманітніших сферах діяльності та контекстах: інформаційні технології та системи, телекомунікації, інжиніринг, транспорт та логістика, торгівля, виробництво та постачання електроенергії, а також всі види послуг населенню, включаючи охорону здоров’я, соціальне забезпечення та дозвілля.

У всіх галузях наскрізні теми курсу – створення, управління, трансферт та підтримка інновацій – є ключовими для успішної роботи організацій будь-яких розмірів та цілей.