Переваги

  • Сучасний, практичний менеджмент

Наші програми містять новітні досягнення в сфері менеджменту. Їх освоєння стане Вашою конкурентною перевагою. Навчальний процес націлений на інтеграцію Вашого досвіду з концепціями курсу і їх негайне застосування на практиці. Усе це гарантує максимальну віддачу від часу, витраченого на навчання.

  • Модульна система програм

Ви можете почати навчання з програми «Ефективний менеджер» або одного з модулів цієї програми. За потребою Ви можете продовжити навчання аж до ступеня MBA. Проходження кожного рівня підтверджується документами Школи бізнесу Відкритого університету Великобританії та Міжнародного інституту менеджменту ЛІНК

  • Міжнародний статус

Ви стаєте студентом глобальної освітньої мережі, в якій разом з Вами за одними і тими же програмами навчатимуться десятки тисяч менеджерів із 44 країн світу. Статус документів про освіту, які Ви отримаєте, підтверджений визнанням найпрестижніших міжнародних акредитувальних організацій.

  • Гарантії якості

Пропоновані програми і методики розроблені та підтримуються світовим лідером Відкритого освіти – Відкритим університетом Великобританії. Рівень якості програм гарантований акредитаціями Європейського фонду розвитку менеджменту (EQUIS), асоціації програм МВА (АМВА), Американської асоціації університетських шкіл бізнесу (AACSB).

  • Без відриву від основної діяльності

Унікальний комплект навчальних матеріалів і персональний тьютор, підтримка через Інтернет, очні заняття раз на місяць по суботах дозволять Вам вчитися у зручному режимі, не перериваючи роботи.