Панельна дискусія “Персонал: розвивати чи наймати професіоналів із ринку?”

Панельна дискусія “Персонал: розвивати чи наймати професіоналів із ринку?”

6 серпня 2021 року відбулася панельна дискусія на тему “Персонал: розвивати чи наймати професіоналів з ринку?”.

Обговорення вийшло дуже глибоким, змістовним, різноплановим. За відгуками учасників, 2-х годин для такої теми виявилося замало. Адже обмін досвідом у такому середовищі безцінний.

Учасники погодились, що розвивати персонал треба.

Що немає усередненого підходу до підбору та розвитку персоналу. Важливо для кожного співробітника застосовувати маркетинговий підхід для визначення його потреб у розвитку, навчанні, характері та умовах роботи, завданнях.

Необхідно розвивати бренд роботодавця, цілеспрямовано працювати над іміджем компанії. Доказовий підхід в управлінні працює (збір інформації, проведення діагностики, тестування персоналу).

Багато факторів говорять про те, що кваліфікація кандидатів на ринку стає дедалі гіршою. І ця проблема починається з освіти (ВНЗ, спеціально-технічна освіта). І компаніям зараз доводиться не просто шукати гідних кандидатів серед випускників вишів, а співпрацювати з освітніми установами, починаючи з підготовки студентів 2-3 курсів. Це не швидкий та витратний шлях. Якщо правильно вибирати людей, у яких вкладати, правильно розробляти програми їх утримання, навчання, розвиток персоналу стає потужним інструментом повернення інвестицій.

Дякуємо нашим експертам за цікаві приклади, готовність ділитися досвідом:

  • Вікторія Кістень – Директор з організаційного розвитку, компанія «Майстер Сервіс» https://www.facebook.com/masterservice.career/
  • Руслан Куденко – Комерційний директор, засновник, Інженерно-виробнича компанія «Тріада»
  • Cедакова Людмила – член ради директорів, «Група Компаній ВК»

Дякуємо всім учасникам за цікаву дискусію, нестандартні питання, приклади!