Панельна дискусія “Новий погляд на управління змінами”

Панельна дискусія “Новий погляд на управління змінами”

3 лютого 2022 року відбулася дискусійна зустріч студентів та випускників програми МВА ОУ-ЛІНК на тему “Новий погляд на управління змінами“.

Зміни, що відбуваються під впливом різних рушійних сил, включаючи нові регулюючі правила, глобалізацію, COVID, вимоги споживачів, що змінюються, змушують організації постійно змінюватися. Причому масштаби і глибина цих змін бувають настільки великі, що часто доводиться чути про втому, стрес від змін, а також провали на цьому шляху.

Під час зустрічі учасники обговорювали теоретичні моделі управління змінами, сучасні практичні підходи та концепції управління змінами, поділилися особистим досвідом.

Ведучим зустрічі виступив Руслан Куденко – член міжнародної та української Асоціації Професіоналів Управління Змінами (ACMP), випускник МВА ОУ-ЛІНК, комерційний директор Інженерно-виробничої компанії «Тріада».

З відгуків учасників: “Побачив високу важливість змін у нашій організації. Запланував для себе список тем для вивчення.  Дякую Руслану за глибоке занурення у питання управління змінами, готовність ділитися знаннями та досвідом”.

Дякуємо всім учасникам за цікаву дискусію!