Панельна дискусія “Чи можливий сучасний бізнес без автоматизації?”

Панельна дискусія “Чи можливий сучасний бізнес без автоматизації?”

6 жовтня 2021 року відбулася дискусійна зустріч студентів та випускників програми МВА ОУ-ЛІНК на тему “Чи можливий сучасний бізнес без автоматизації?”

Дякую всім, хто взяв участь в обговоренні!

Модератором дискусії виступив Віталій Мануйлов, тьютор курсу «Управління проектами», генеральний директор, власник компанії IFS Ukraine, офіційного бізнес-партнера в Україні компанії IFS, Швеція.

Експертом – студент програми МВА ОУ-ЛІНК  Меір Маєвський – директор компанії “СОУЛ ПЛЕНТ” (розробка ПЗ та сайтів, впровадження СRМ).

У ході дискусії учасники висловили одностайну думку щодо необхідності та важливої ​​ролі автоматизації у сучасному бізнесі. Кожен поділився своїм унікальним досвідом застосування автоматизації у компанії. Обговорили підходи до вибору систем та важливість готовності підприємства до впровадження складних комплексних рішень. Розглянули найкращі світові практики впровадження систем автоматизації, торкнулися питання важливості проектного менеджменту у цьому процесі. Особливий інтерес викликало обговорення факторів успішності впровадження проектів автоматизації, де учасники активно ділилися своїми історіями успіхів та невдач.

За відгуками учасників, було корисно, цікаво та місцями спекотно. Такий формат – хороший спосіб обміну досвідом та новою інформацією.

Дякуємо всім учасникам за цікаву дискусію!