Ступінь МВА – вища міжнародна управлінська кваліфікація. Вона підтверджує професійний рівень менеджера, його здатність мислити стратегічно і системно, його вміння прогнозувати наслідки своїх рішень і забезпечувати рух організації до заданих стратегічних цілей.

Програма акредитована АМВА – міжнародною Асоціацією МВА, відповідає європейським стандартам і адаптована до особливостей ведення бізнесу в країнах СНД.

Програма максимально зручна для керівників і менеджерів з інтенсивним графіком роботи.

Сьогодні, після переведення навчання у формат он-лайн після карантину, більшість бізнес-шкіл констатують, що он-лайн навчання не дає належного результату і позбавляє студента дуже важливого елемента – можливості діалогу, спілкування зі своїм викладачем і колегами по навчальній групі.

І майбутнє бізнес-освіти вбачається саме в форматі blended learning – змішаного навчання. А ми з цією технологією, яку створив Відкритий університет Великобританії, працюємо у Харкові вже 18 років. У цьому унікальність нашої програми і наша велика перевага перед іншими бізнес-школами України та вищими школами економіки.

МВА «Стратегія» – це можливість набути знання та навички для збереження і розвитку бізнесу в нових умовах.

Навчання проводиться російською мовою, у Харкові, без відриву від роботи.

Програма складається з 3-х рівнів. Інформація про зміст, вартість, викладачів кожного рівня представлена нижче, у блоці «Структура програми».