Про центр

МВА-центр «Стратегія» було створено у м. Харкові у 2002 році. Представляючи у Харкові програми Школи бізнесу Відкритого університету Великобританії, МВА-центр «Стратегія» є Регіональним центром в освітній системі Міжнародного інституту менеджменту ЛІНК.

МВА-центр «Стратегія» – єдиний у Харкові представник програми МВА російською мовою, акредитованої на міжнародному рівні.

Місія

Сприяти розвитку організаційно-управлінської культури компаній Східної України шляхом надання високоякісних послуг європейських освітніх організацій із використанням сучасних освітніх технологій.

Основою нашої діяльності ми вважаємо здатність задовольняти потреби людей, які розраховують застосовувати свої професійні знання в умовах динамічних ринків, які прагнуть до професійного та особистісного росту, який, в свою чергу, є основою для розвитку і підвищення конкурентоспроможності їх організацій.

Мета

Наша першочергова задача – встановлення довгострокових, сповнених довіри, відносин з клієнтами і партнерами.

Мета МВА-центру «Стратегія» – створення стійкої доданої цінності освітніх послуг наших партнерів завдяки нашій надійності, відповідальності та компетентності.

Наші конкурентні переваги – висока якість освітньої послуги, клієнторієнтований підхід, культура співпраці та взаємодопомоги.

За 17 років діяльності МВА-центру програми професійного розвитку OU-ЛІНК успішно закінчили понад 850 менеджерів і підприємств Харкова, Донецька, Дніпропетровська, Запоріжжя.Ми завжди відкриті для нових можливостей, контактів, пропозицій.

Ми працюємо, вчимося, вдосконалюємося!